Hakkımızda

This is title

Kazdal Mobilya

Size Özel Tasarımlar

1987 yılında kurulan Kazdal Mobilya ailesi köklü bir geçmişe sahiptir. Firmamız uzman ekip kadrosuyla, %100 müşteri memnuniyetini öne alarak hizmet vermekte ve daima yenilikçi bir iş modelini benimseyerek, sizin için en uygun olan çözümü en kısa sürede sunmaktadır.
Ahşap malzemeden üretilen Termal Sauna Sistemleri, Buhar Odası Sistemleri ve Türk Hamamı Sistemleri'nden sonra özel siparişlerle birlikte farklı ürünler geliştirmeyi de hedefliyoruz. Firmamız yılların verdiği birikimi, günümüze ve yarınlara taşımaya özen göstermiştir ve göstermeye devam edecektir.

Termal olarak modifiye edilmiş ahşap malzemeyi; yapraklarını dökmüş ağaçlar, ladin ve çamdan üretiyoruz. İşlem yüksek sıcaklık (yaklaşık 200 C) ve buhar kullanımına dayandığı için işlem sırasında kimyasal madde kullanmıyoruz. Ürünlerimizi ekolojik çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretmeyi var olduğumuz sürece hedeflemeye devam edeceğiz.
Ahşap Sauna, çalışmış olduğu müşterisine vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet karşılığında tekrar aynı müşteriden davet almayı ön planda tutar. Bu sebeple, hizmet bütünlüğümüzün sonucu olarak, her yıl, ciromuzun %80’i tekrar bizi tercih eden müşterilerimizden oluşmaktadır.
30 yılı aşkın süredir kuşaktan kuşağa aktarılan birikimle, ihtiyaç duyduğunuzda size özel tasarımları istediğiniz özelliklere göre üreterek evinize kusursuz bir konfor vaat etmekteyiz.

İletişim formu

Detaylı bilgi için

İletişime Geç